KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577581
nr 1257 7581
Joye Lindström
(1912-1985), Sverige
Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. "Gatumotiv från Algeciran, Spanien", Signerad. Olja på pannå, 40x60
Utrop:
600 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:41:31
Joye Lindström
Läs mer om Joye Lindström